VÝDEJOVÉ OKÝNKO

Vážení hosté restaurace La Strada a Pasta&Fidli, vzhledem k aktuální situaci jsme nuceni od středy 14.10.2020 uzavřít vnitřní prostory restaurace určené k obsluze našich vážených hostů. Současně však otevíráme výdej pokrmů takzvaně "přes okýnko" a současně s tímto i rozvoz pokrmů do vašich domovů a kanceláří.

 

Navíc na naše pokrmy z jídelního lístku „Ala carte“ je nyní sleva ve výši 25 %. Sleva se netyká zvýhodněných obědových menu.

 

Děkujeme, že jste v tom s námi, vážíme si vaší přízně.

ČERSTVÉ SUROVINY

Pro výrobu všech pokrmů používáme zásadně čerstvé suroviny, z větší části dovezené přímo ze zahraničí. Suroviny jako těstoviny, noky a další ingredience si vyrábíme dle vlastních receptur, které neustále vylepšujeme.

NAŠE MENU

Nabízíme široký výběr z italské kuchyně a obsáhlou nabídku alko a nealko nápojů. Většina jídel vychází z tradičních receptur severní Itálie. Mimo tradiční italská jídla můžete ochutnat také ryby, drůbež, vepřové a hovězí maso.

TAKE AWAY

Nemáte čas navštívit naši restauraci? Zavolejte na tel. +420 596 939 320. Rádi Vám připravíme jídlo k vyzvednutí. Vybírat můžete nejen z našeho stálého jídelního lísku, ale i denního menu. Využít můžete také věrnostní program „Každá 5. pizza zdarma“.

PŘIJMEME PIZZAŘE

Restaurant La Strada přijme pizzaře nebo pizzařku. Zajímavá práce, skvělý kolektiv, nadstandardní výdělek. Pro více informací volejte na 603 249 924.