VALENTÝNSKÝ SET

Vážení hosté restaurace La Strada a Pasta&Fidli, blíží se Den svatého Valentýna a proto jsme se Vám rozhodli nabídnout Valentýnský set a možnost si zpříjemnit chvíle strávené s naším jídlem a pitím.

 

Tento Valentýnský set nabízíme za standardní cenu 1000 Kč, pokud si ho objednáte a zaplatíte do 12.2. 2021 dostanete zvýhodněnou cenu 900 Kč.

Sety budou připraveny k distribuci v našich provozovnách a výdej bude ve dnech 13.2.2021 a 14.2.2021.

 

  • Valentýnský set bude obsahovat:
  • Talíř "Frutti di Italia"

(ventricina, mortadela, parmská šunka, roastbeef, mozzarella, olivy, sušená rajčata, parmazán, obří kapary, křupavá "focaccia")

  • Cinzano Prosecco
  • Dva valentýnské dezerty
  • 2x Coca cola


Objednávky lze realizovat v obou našich restauracích.


www.pastaafidli.cz
☎️ +420 593 033 037 ☎️

 

www.lastrada.cz
☎️ +420 596 939 320 ☎️

 

Děkujeme a přejeme příjemně strávené společné chvíle.

 

Valentýnský set

VÝDEJOVÉ OKÝNKO

Vážení hosté restaurace La Strada a Pasta&Fidli, vzhledem k aktuální situaci jsme nuceni od středy 14.10.2020 uzavřít vnitřní prostory restaurace určené k obsluze našich vážených hostů. Současně však otevíráme výdej pokrmů takzvaně "přes okýnko" a současně s tímto i rozvoz pokrmů do vašich domovů a kanceláří.

 

Navíc na naše pokrmy z jídelního lístku „Ala carte“ je nyní sleva ve výši 25 %. Sleva se netyká zvýhodněných obědových menu.

 

Děkujeme, že jste v tom s námi, vážíme si vaší přízně.

ČERSTVÉ SUROVINY

Pro výrobu všech pokrmů používáme zásadně čerstvé suroviny, z větší části dovezené přímo ze zahraničí. Suroviny jako těstoviny, noky a další ingredience si vyrábíme dle vlastních receptur, které neustále vylepšujeme.

NAŠE MENU

Nabízíme široký výběr z italské kuchyně a obsáhlou nabídku alko a nealko nápojů. Většina jídel vychází z tradičních receptur severní Itálie. Mimo tradiční italská jídla můžete ochutnat také ryby, drůbež, vepřové a hovězí maso.

TAKE AWAY

Nemáte čas navštívit naši restauraci? Zavolejte na tel. +420 596 939 320. Rádi Vám připravíme jídlo k vyzvednutí. Vybírat můžete nejen z našeho stálého jídelního lísku, ale i denního menu. Využít můžete také věrnostní program „Každá 5. pizza zdarma“.

PŘIJMEME PIZZAŘE

Restaurant La Strada přijme pizzaře nebo pizzařku. Zajímavá práce, skvělý kolektiv, nadstandardní výdělek. Pro více informací volejte na 603 249 924.